Ravnanje z odpadnimi vodami

Datum objave: 6. 2. 2018

Nižje cene odvajanja in čiščenja odpadnih voda v Občini Jezersko

Uporabnike obveščamo, da je januarja 2018 prenehal veljati sklep Občine Jezersko o poračunu cen odvajanja in čiščenja komunalne odpadne vode za leto 2016. Cene storitev in omrežnin odvajanja in čiščenja komunalnih odpadnih voda bodo od januarja 2018 nižje. Občina Jezersko bo tudi v letu 2018 subvencionirala cene omrežnin za odvajanje in čiščenje komunalnih odpadnih in padavinskih voda v višini 60 % za gospodinjske uporabnike in izvajalce nepridobitnih dejavnosti.

Jezersko_foto_Primož_Šenk.jpg

Foto: Primož Šenk