29. 08. 2024

Nov odpiralni čas Zbirnega centra Zarica

23. 08. 2024

MOK vabi k sodelovanju pri pripravi Celostne občinske prometne strategije

Kranj, 22. avgust 2024 – Mestna občina Kranj v okviru priprave nove Občinske celostne prometne strategije občanke in občane vabi h konstruktivni razpravi in sodelovanju pri oblikovanju vizije in ciljev razvoja prometa in trajnostne mobilnosti v Kranju. Prva delavnica bo potekala v torek, 27. avgusta 2024, ob 17. uri v MOJKINO café na..
19. 08. 2024

Članek v Gorenjskem glasu: Poziv k izgradnji sodobnega skladišča za odpadke

Vabljeni k branju članka "Poziv k izgradnji sodobnega skladišča za odpadke", ki je bil objavljen v Gorenjskem glasu.   Članek najdete na povezavi tukaj.  Piše: Maša Likosar      Foto: Protim RP
07. 08. 2024

Vabilo – Kr' petek je! in Izmenjevalnica otroških oblačil, obutve, igrač, knjig in šolskih potrebščin (23. avgust 2024)

Ob sproščenem druženju, kulinaričnem razvajanju in glasbenih ritmih se bo v petek, 23. avgusta 2024 prireditvi Kr' petek je! pridružila tudi Izmenjevalnica otroških oblačil, obutve, igrač, knjig in šolskih potrebščin v organizaciji Komunale Kranj, Fundacije Vincenca Drakslerja in Zavoda za turizem in kulturo Kranj.   Poletne..
06. 08. 2024

Samovžig odpadkov v Kranju

Kranj, 5. avgust 2024 – Na začasnem skladiščnem prostoru in pretovoru nenevarnih odpadkov v Kranju na Primskovem je v popoldanskih urah, po zaključku delovnega časa, prišlo do samovžiga mešanih komunalnih odpadkov, ki so namenjeni pretovoru in prevozu v Ljubljano na nadaljnjo obdelavo in odlaganje.   Pri intervenciji so sodelovali..
06. 08. 2024

Zaradi vzdrževalnih del na nekaterih fontanah na novem delu pokopališča omejen dostop do vode

Obiskovalce Mestnega pokopališča Kranj obveščamo, da bo danes, 6. 8. 2024, zaradi nujnih vzdrževalnih del na nekaterih fontanah na novem delu pokopališča omejen dostop do vode. Prosimo za razumevanje.
01. 08. 2024

Spremenjen delovni čas 16. 8. 2024

Uporabnike storitev javnega podjetja Komunala Kranj obveščamo, da bo v petek, 16. avgusta 2024:           zaprta blagajna na lokaciji Ulica Mirka Vadnova 1, Kranj,         prav tako ne bo uradnih ur za uporabnike.   Odvoz komunalnih odpadkov bo potekalo po ustaljenem urniku, odprti bodo tudi zbirni centri in delovna..
25. 07. 2024