11. 07. 2024

Vesela košarka Jaka Blažič 2023/24

Vesela košarka Jaka Blažič je postala največji otroški športni projekt v Sloveniji, saj šteje že več kot 500 otrok. Veseli nas, da smo prisluhnili projektu, s katerim so v letu 2023/24 organizirali preko 350 tekem, s sponzorji kupili in brezplačno razdelili opremo otrokom (dresi, majice, torbe, nogavice, bidoni,..), investirali v obnovo..
11. 07. 2024

Sprememba cene parkirnine in čas v katerem se plačuje parkirnina - Stara Sava

Uporabnike parkirišča Stara Sava v Mestni občini Kranj obveščamo, da bo od 15. 7. 2024 stopil v veljavo spremenjen čas, ko se plačuje parkirnina. Tako se bo po novem od ponedeljka do petka parkirnina zaračunavala med 7. in 21. uro.  Čas, ko se plačuje parkirnina ob sobotah ostaja nespremenjen (med 7. in 13. uro). Spremenila pa se je..
06. 07. 2024

Občankam in občanom Medvod čestitamo ob občinskem prazniku

03. 07. 2024

Julij, mednarodni mesec brez plastike

Julij, mesec brez plastike (»Plastic Free July«) je pobuda in globalno gibanje, ki spodbuja zmanjševanje uporabe plastičnih izdelkov za enkratno uporabo. Cilj pobude je ozaveščanje o problematiki onesnaževanja s plastiko, spodbujanje trajnostnih praks in zmanjševanje onesnaževanja.    Prav tako 3. julija po vsem svetu obeležujemo..
29. 06. 2024

Občankam in občanom Nakla čestitamo ob občinskem prazniku

17. 06. 2024

Komunala Kranj ponovno podprla organizacijo Blejskega vodnega foruma in festivala

Tudi letos je Komunala Kranj s finančnim in vsebinskim prispevkom podprla organizacijo Blejskega vodnega foruma in festivala.   Direktor Matjaž Berčon je sodeloval v predstavitvi in razpravi o Vlogi inovacij in distribuciji vode. Predstavil je napredne tehnološke korake, ki jih izvajajo sodelavci v Sektorju Vodovod. V nadaljevanju je vodil..
11. 06. 2024

Spremenjen delovni čas 24. 6. 2024

Uporabnike storitev javnega podjetja Komunala Kranj obveščamo, da bo v ponedeljek, 24. junija 2024:           zaprta blagajna na lokaciji Ulica Mirka Vadnova 1, Kranj,         prav tako ne bo uradnih ur za uporabnike.   Odvoz komunalnih odpadkov bo potekalo po ustaljenem urniku, odprti bodo tudi zbirni centri in..
04. 06. 2024

Dan odprtih vrat 2024

V nedeljo, 2. junija 2024, smo na Centralni čistilni napravi Kranj organizirali Dan odprtih vrat Komunale Kranj, z namenom, da našim uporabnikom in širši javnosti predstavimo in približamo dejavnosti, ki jih izvajamo. Z dogodkom smo obeležili tudi Svetovni dan okolja, ki je sicer 5. junija.   Dan odprtih vrat Komunale Kranj je združeval..
01. 06. 2024

Občankam in občanom Preddvora čestitamo ob občinskem prazniku